Nakon brutalnog incidenta na plaži Kempinski, oglasili se vlasnici susjednih parcela
Svi putovi vode u Rim, a neki u spremnik za smeće!
Objavljeno: 30.03.2021 u Objavljeno: 15:45
Čudno prometno rješenje
Umag – Na stjecištu Zambratije/Bašanije polegli policajci čuvaju pješački prijelaz. Kakvog li apsurda na županijskoj prometnici! Uz poluoštri zavoj zatekli se ležeći policajci, a do njih pješački prijelaz koji vodi pješake do sigurne kante za smeće.
Kao pješaci i prometni laici zapitali smo se kome služe ovi ležeći policajci na okuci gdje se ulaskom u oštrinu smanjuje brzina, a isto tako, zašto taj iscrtani pješački prijelaz završava, figurativno, u spremniku za smeće.
Čuli ste onaj vic u kojem pitaju plavušu koje policajce najviše voli, a ona odgovara: “Ležeće!” Pa možda se kakva prometna stručnjakinja, plavuša, dosjetila ovom prometnom rješenju. Da joj se pri prelasku ceste do spremnika usput nađu i ležeći policajci. Bingo!
S. Bo.