Nakon brutalnog incidenta na plaži Kempinski, oglasili se vlasnici susjednih parcela
Adio, Borko!
Objavljeno: 13.07.2020 u Objavljeno: 20:08
Stabla pate naočigled
Umag – Još jedno stablo u Umagu manje. Ovaj put je nevrijeme i jak vjetar uzeo zeleni danak jednom boru-Borku! Zaljuljao je visokog Borka kraj umaške pošte koji se dičio visinom nadomak novinskog kioska. Borko je očito bolovao i olujni ga je vjetar oborio na tlo, Srećom, pa prilikom pada nije prignječio prolaznike ili parkirane automobile i tako je šteta znatno manja.
Ostaje pitanje, zašto u gradu pilimo zdrava stabla, a ne skrbimo o oboljelima kojima prijeti biološka smrt? Još ima onih koja se na očigled suše, krošnje su im uvele i tužno ih je promatrati kako umiru dok im suho lišće kao suze kaplje na tlo sa suhih grana.
Piše: Sanja Bosnić